Sponzorujeme pomáháme


Krokodýlek Olomouc působí jako sponzor v celé řadě sportovních
a společenských akcí pro děti a dospělé.

Některé z akcí, které jsme podpořili:

Pohádková neděle v Premiere Cinemas -  


Czech dance masters 2017 -  


Lyžování s Janem Hudcem -  

 


Krokodýlek kuchařem -   

zábavné odpoledne pro celé rodiny v kinosále Premiere Cinemas, kde Krokodýlek přispívá do nedělní pohádkové tomboly volnými vstupy.

taneční soutěž, která je výhradním zástupcem pro nominace české reprezentace na soutěže IDO – mistrovství Evropy a světa, světové poháry. Krokodýlek sponzoroval vítěze volnými vstupy do Krokodýlka Olomouc.

Pod dohledem olympijského medailisty vyvrcholil dne 20.2.2017 v lyžařském areálu v Hlubočkách u Olomouce první ročník Lyžování s Janem Hudcem, kterého se zúčastnilo třiapadesát dětí ze ZŠ Gorkého 
a ZŠ Droždín. V cíli závodu, kterým byla lyžařská škola ukončena, mohl Krokodýlek předat všem dětem drobné odměny a volné vstupenky výhercům závodu.

ve spolupráci s firmou MK Fruit s.r.o., která je dodavatelem Ovoce do škol, proběhla na základních školách výtvarná soutěž, ve které měli děti výtvarně ztvárnit Krokodýlka, jak připravuje ovoce a zeleninu. 
Podporujeme u dětí zdravý životní styl a vedeme je k pohybu. Vítězná třída ze ZŠ Jeseník získala od Krokodýlka poukázku na vstup do našeho zábavního parku.