Narozeninové oslavy


Narozeninové oslavy

Chcete své dítě překvapit a uspořádat mu nezapomenutelnou narozeninovou oslavu? Narozeninové oslavy v našem centru jsou velmi oblíbené. Děti se vyřádí, užijí si spoustu zábavy na atrakcích a vy to máte bez práce a hlavně bez špinavého nádobí.

Pro oslavence je připraven oddělený prostor s narozeninovým křeslem a výzdobou. Můžete si vybrat ze dvou variant – Mořský svět a Pirátský salónek. Obě dvě varianty jsou vhodné jak pro holčičky, tak pro kluky.  Jídelní servis se vždy barevně doladí dle přání oslavence.

Speciální vstupné pro narozeninové oslavy je podmíněno pronájmem salonku a minimálním počtem 6 dětí bez oslavence. Pro rezervaci oslavy nás prosím primárně kontaktujte na emailu provozni@krokodylek-olomouc.cz.

  • Oslavenec + 2 dospělí zdarma, zbytek dětí a dospělých dle ceníku 
  • Pronájem párty boxu na 2 hodiny 399Kč  nebo na 3 hodiny 449Kč
  • Blahopřání od krokodýlka Olíka
  • Drobný dárek pro oslavence v hodnotě 100 Kč

Aby byla oslava dle vašich představ, rádi se s Vámi domluvíme na občerstvení včetně dortu či zábavném programu pro Vaše dítě včetně animátora. Jsme schopni zajistit vystoupení Kouzelníka nebo Balónkového klauna za přívětivé ceny.

Oslavu je třeba si rezervovat na emailu provozni@krokodylek-olomouc.cz, dotazy na telefonu +420 739 379 933 Volejte  pondělí - pátek od 10.00 – 18.00 hodin. Oslavu je třeba nahlásit minimálně 14 dnů i více dní dopředu, abyste si mohli zajistit termín, který Vám vyhovuje. Budeme rádi, když do emailu rovnou připojíte základní informace k oslavě jako: termín konání, počet dětí, počet dospělých, délka trvání, věk a pohlaví oslavence, telefonní kontakt…. Na základě těchto informací Vám objednání potvrdíme.

Cenovou kalkulaci děláme pouze na rauty, vstupné doporučujeme vypočítat dle ceníku "Narozeninové oslavy" v sekci ceník.  Narozeninové vstupné je výhodnější oproti běžnému vstupnému, ale je možné zvolit vstupné dle aktuálního ceníku.

 Na narozeninovou oslavu si nelze nosit vlastní občerstvení (dort je možný po předchozí domluvě). Zapalování prskavek ani fontán není z bezpečnostních důvodů povoleno!!!

download iconStáhněte si narozeninovou pozvánku pro vaši oslavu ( Pro holky )

 Stáhněte si narozeninovou pozvánku pro vaši oslavu ( Pro kluky )