Firemní večírky


Firemní večírky

Chcete-li vašim zaměstnancům nabídnout netradiční teambuilding, oslavu či firemní rodinný den, o kterém budou dlouho hovořit, tak právě u nás jsou ty nejlepší podmínky i prostory. Kapacita našeho parku je až 200 osob a nezáleží na věkové skupině účastníků. Program je vždy utvořený na přání zákazníka – program zvlášť pro dospělé, děti nebo celé rodiny. 

Vybrat si můžete z aktivit sportovních, tanečních i tvořivých , sestavených do daného tématu. Sami si určíte, zda program pojmeme soutěžně či oddychově.

Další doplňkové služby určené dětem, jako zajištění kouzelníka, klauna a jiných vystoupení je po domluvě se zákazníkem možné. Při firemních rodinných dnech je největší důraz kladen na spokojenost dětí a v tom jsme určitě nejlepší.

Zábava pro dospělé, která nevyžaduje sportovní výkony je určena především pro milovníky stolních her jako je biliard, stolní fotbálek, stolní hokej, holandský biliard, le passe – trappe a další…. K dobré zábavě Vám naše usměvavé barmanky namíchají osvěžující alko i nealko koktejly.

Zajištění cateringu přímo z naší kuchyně je samozřejmostí.

Výhodou také je, že hala je klimatizována a nepříznivé počasí nám nemůže narušit přichystaný program. Všechny programy jsou zajištěny našimi animátory.

 

Nabídka programů:

Teambuilding – sportovně a soutěžně pojatý program pro vaše děti či dospělé, u něhož si účastníci vyzkouší svou fyzickou zdatnost, obratnost, otuží týmového ducha a zažijí kupu srandy.

Firemní rodinný den – odvíjí se od toho, aby zabavil děti i dospělé a nenásilně je zapojil do různých soutěží. Doplňkovými aktivitami mohou být tvořivé dílničky pro děti, malování na obličej a spoustu dalších atraktivních akcí. Po domluvě možno zajistit i vystoupení kouzelníka, balónkového klauna atd… Tyto akce jsou doprovázené naším oblíbeným maskotem Krokodýlka.

Večer pro dospělé – určený po ty, kteří si rádi vyzkouší jízdu na skluzavkách, na elektrických autíčkách, co nepohrdnou lezeckou stěnou ani trampolínami… Také pro ty, kteří se rádi utkají v dělové bitvě či malém fotbálku a pak si oddychnou u holandského biliardu, stolního fotbálku a jiných stolních her.

 

Jsme schopni na Vaše přání uspořádat jakoukoli jinou akci dle Vašich zájmů a potřeb.

Cena každého programu je individuální a závisí na počtu osob a délce programu.

S dotazy se na nás neváhejte obrátit na emailu akce@krokodylek-olomouc.cz nebo tel. čísle  +420 739 379 933