Kariéra


Kariéra

Chcete-li pracovat v největším rodinném zábavním parku a být součástí mladého týmu, který nabízí rodinám aktivní využití volného času, pak pracovní příležitost v Krokodýlku Olomouc je pro vás ta pravá.

Volná místa:

 

BRIGÁDNÍK

 

​POMOC PŘI PŘÍPRAVĚ RAUTŮ

Do týmu hledáme šikovného člověka, který by nám pomohl s přípravou rautů na speciální akce. Jedná se o práci převážně o víkendech a v dopoledních hodinách. Práce není nijak fyzicky náročná, spíše vyžaduje smysl pro estetiku a výsledný efekt. Práce je vhodná jak pro studenty, osoby hledající  přivýdělek tak i pro maminky na MD či seniory.

 

​OBSLUHA ZA BAREM

Do kroko týmu přijmeme brigádníky na pozici obsluha za barem. Pozice je vhodná jak pro studenty tak i ženy na MD. Práce převážně o víkendech, svátcích a době prázdnin. Rádi přijmeme někoho na dlouhodobou spolupráci. Očekáváme spolehlivost, příjemné vystupování, zručnost a schopnost pracovat i pod tlakem. Nabízíme dobré platové ohodnocení a výhodné vstupy pro členy rodiny. 

 

ANIMÁTOR

Do kroko týmu přijmeme brigádníky na pozici animátora na hrací ploše. Pozice je vhodná jak pro studenty tak i ženy na MD. Práce převážně o víkendech, svátcích a době prázdnin. Rádi přijmeme někoho na dlouhodobou spolupráci. Očekáváme spolehlivost, příjemné vystupování, zručnost a schopnost pracovat i pod tlakem. Nabízíme dobré platové ohodnocení a výhodné vstupy pro členy rodiny. 

 

V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: provozni@krokodylek-olomouc.cz nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 739 379 933 (v pracovní dny 10:00 - 17:00).